Mały Staw Polski - 8 lipca 2013

Tatry Wysokie – sezon 2013


Uzupełniam fotoblog kolejną dawką zdjęć z mojego sezonu górskiego 2013. 🙂 Wcześniej opublikowałem już 2 galerie z tego sezonu [Tatry Bielskie + Tatry Zachodnie]. Natomiast teraz czas na zdjęcia z Tatr Wysokich…

W sezonie 2013 odbyłem 15 wypraw górskich i spędziłem łącznie 18 dni w górach (z czego 12 dni w Tatrach). Przy czym zaliczyłem 8 jednodniowych wypraw z Tatrami Wysokimi w roli głównej – 3 lipca, 8 lipca, 23 lipca, 29 lipca, 5 sierpnia, 8 sierpnia, 12 sierpnia i 17 sierpnia [troszkę informacji o trasach i miejscach, które odwiedziłem -> kronika wypraw]. 4 spośród tych 8 wypraw skoncentrowały się na Orlej Perci – 23 lipca, 29 lipca i 5 sierpnia zwiedzałem mniejsze lub większe fragmenty tego słynnego szlaku graniowego, zaś 12 sierpnia przeszedłem całą Orlą Perć za jednym zamachem [od Zawratu po Krzyżne]. Stąd też uzbierałem trochę materiału do opracowania szczegółowego opisu Orlej Perci, który opublikowałem na głównym blogu. Wspomniany opis jest bardzo rozbudowany, oprócz wielu informacji dodałem tam również ponad 100 zdjęć z Orlą Percią – można liczyć na trochę inne fotki od tych zamieszczonych w poniższej galerii. Ponadto we wpisie Wieczór w Tatrach – sierpień 2013 zamieściłem 82 zdjęcia, z czego ponad połowa z Tatr Wysokich.

-> Galeria 130 zdjęć z tatrzańskimi krajobrazami – sezon 2013 (chcąc przeglądnąć zdjęcia w większym rozmiarze, wystarczy kliknąć na jedną z miniaturek):

Jeden komentarz na temat “Tatry Wysokie – sezon 2013”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s