Biała Woda - dopływ Białki - sierpień 2012

Ulubiony tatrzański potok [ankieta]


Kontynuacja ostatniej serii ankiet. Teraz przyszedł czas na ulubione tatrzańskie potoki. Zatem zapraszam Was do kolejnego głosowania.

Udostępniłem możliwość wyboru maksymalnie 4 potoków, więc według własnego uznania możecie sobie zagłosować na 1, 2, 3 lub 4 strumyki. Na dobry początek dodałem do ankiety 25 tatrzańskich potoków, jednak jestem otwarty na dodatkowe propozycje w komentarzach pod tym wpisem, stąd też liczba dostępnych obiektów w ankiecie może wzrosnąć.

Biała Woda - dopływ Białki - sierpień 2012
Biała Woda – dopływ Białki – sierpień 2012

Na które tatrzańskie potoki zagłosowałem?

  • Kościeliski Potok -> bo to naprawdę wspaniały i urokliwy górski potok (również w czasie niekorzystnej pogody potrafi oczarować swym urokiem), stąd też Dolina Kościeliska nie przypadkiem zdobyła sobie ogromną popularność;
  • Białka + Biała Woda -> spory rozmiar + ciekawe duże głazy + ogólnie fajny wygląd urozmaicający dość długą wędrówkę w kierunku pięknej Litworowej Doliny;
  • Zimna Woda + Mała Zimna Woda -> Zimna Woda ze względu na efektowne Wodospady Zimnej Wody, zaś Mała Zimna Woda z uwagi na piękny fragment w Wielkim Łomnickim Ogrodzie;
  • Juraniowy Potok -> ze względu na bardzo urokliwy odcinek w wąwozie Cieśniawy (Tiesňavy).

PS Podobnie jak w przypadku dolin, tym razem również raczej powstrzymam się przed wskazaniem swojego jednego najbardziej ulubionego potoku, gdyż wszystkie powyżej wymienione bardzo mi się podobają. 🙂

Miętusi Potok - dopływ Kościeliskiego Potoku - sierpień 2013
Miętusi Potok – dopływ Kościeliskiego Potoku – sierpień 2013

A jakie są Wasze ulubione tatrzańskie potoki?

Niewątpliwie jednym z głównych faworytów głosowania może być Kościeliski Potok. Nie wiem czy znajdzie konkurenta w związku ze swoją ogromną popularnością i wysoką atrakcyjnością. Poza tym w na w miarę dobry wynik ma szanse np. Chochołowski Potok, czy też Roztoka. Niedługo się przekonamy co z tego wyjdzie. Jeszcze w tym miesiącu postaram się zrobić wstępne podsumowanie wyników. Natomiast aktualne wyniki ankiety możecie sobie sprawdzać w dowolnym momencie -> wystarczy kliknąć na opcję “View Results”.

Uwaga!

Swój wybór polecam chwilę przemyśleć, gdyż niestety ankiety “Polldaddy” nie przewidują pomyłek, przez co później nie da się zmieniać swojego głosu. Poza tym jeśli chcecie zagłosować na kilka potoków (2, 3 lub max 4), to od razu wszystkie zaznaczcie przed kliknięciem opcji “Vote”.

-> Co robić, jeżeli wśród moich propozycji nie widzisz potoków, na które chcesz sobie zagłosować?

Wtenczas napisz komentarz pod tym wpisem i poczekaj na moją aktualizację ankiety. Postaram się w miarę sprawnie działać.

4 myśli w temacie “Ulubiony tatrzański potok [ankieta]”

    1. Dziękuję za aktywność. Poza tym zauważyłem, że lubisz popularne i atrakcyjne elementy tatrzańskiego krajobrazu. 🙂 Tzn. te elementy, na które zagłosowałaś, są w czołówce wyników poszczególnych ankiet. Pozdrawiam.

  1. Moim numerem jeden Roztoka – chyba z tego względu że Wielka Siklawa robi spore wrażenie stąd trudno o tym ‚potoczku’ zapomnieć. W każdym bądź razie w kategorii ‚woda’ bardziej cenię sobie wspaniałe tatrzańskie stawy.

    1. Zauważyłem, że chyba ogólnie tatrzańskie stawy budzą raczej większe emocje niż potoki. Np. w ostatniej serii ankiet głosowanie na ulubione stawy „cieszy się” wyraźnie większym zainteresowaniem niż głosowanie na ulubione potoki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s