Spojrzenie na efektowną Reglaną Siklawę - lipiec 2013

Ulubiony tatrzański wodospad [ankieta]


Trwa seria głosowań na Wasze ulubione elementy tatrzańskiego krajobrazu. Pod tym kątem na blogu badałem już szczyty, przełęcze, doliny, stawy i potoki. Natomiast teraz przyszła kolej na wodospady.

W ankiecie znalazło się 25 różnych wodospadów. Tak jak w ostatnich kilku ankietach, tym razem również dałem Wam możliwość wyboru maksymalnie 4 elementów tatrzańskiego krajobrazu, więc według własnego uznania możecie sobie zagłosować na 1, 2, 3 lub 4 wodospady.

Na które tatrzańskie wodospady zagłosowałem?

  • Wyżni Rohacki Wodospad -> piękny i efektowny + można sobie blisko podejść, co zapewnia większe wrażenia;
  • Wielka Siklawa -> bo największy tatrzański wodospad naprawdę potrafi przykuwać spojrzenie;
  • Wodospady Zimnej Wody -> to zacna atrakcja turystyczna, zbiór niewysokich, ale za to dużych i efektownych wodospadów;
  • Reglana Siklawa -> co prawda ciężko blisko podejść pod ten wodospad, jednak już sam jego wygląd może zrobić całkiem spore wrażenie;

Poza tym, gdybym miał dodać jeszcze kolejny ulubiony tatrzański wodospad, to wybrałbym Dymiącą Wodę – ze względu na ciekawy swobodny spadek wody z dużej wysokości.

Spojrzenie na efektowną Reglaną Siklawę - lipiec 2013
Spojrzenie na efektowną Reglaną Siklawę – lipiec 2013

A jakie są Wasze ulubione tatrzańskie wodospady?

Absolutnie Wielka Siklawa wydaje się być głównym faworytem, gdyż posiada kilka atutów i co istotne, łączy znaczną atrakcyjność z dużą popularnością. Niewątpliwie ewentualny brak wygranej Wielkiej Siklawy byłby konkretną niespodzianką.

A co poza Wielką Siklawą? Pozostałe znane polskie wodospady również mogą się liczyć, tj. mam na myśli Siklawicę i Wodogrzmoty Mickiewicza. Oprócz tego ciekawy jestem jak sobie poradzą słowackie wodospady. Jeszcze w tym miesiącu postaram się zrobić jakieś wstępne podsumowanie wyników, wraz z odpowiednim komentarzem. Zaś aktualne wyniki ankiety możecie sobie sami sprawdzać w dowolnym momencie -> wystarczy kliknąć na opcję “View Results”.

Uwaga!

Wybór ulubionych wodospadów warto sobie przemyśleć, bo niestety ankiety “Polldaddy” nie przewidują pomyłek, przez co później nie da się zmieniać swojego głosu. Poza tym jeśli chcecie zagłosować na kilka wodospadów (2, 3 lub max 4), to od razu wszystkie zaznaczcie przed kliknięciem opcji “Vote”.

-> Co robić w sytuacji, gdy wśród moich propozycji nie widzisz wodospadów, na które chcesz sobie zagłosować?

Wtenczas napisz komentarz pod tym wpisem i poczekaj na moją aktualizację ankiety. Postaram się w miarę sprawnie działać. Przy czym podejrzewam, że teraz nie będzie to potrzebne, tym bardziej, iż w poprzednich głosowaniach na ulubione elementy tatrzańskiego krajobrazu raczej niechętnie korzystaliście z tej opcji. Wyjątkiem były głosowania na ulubione szczyty i ulubione stawy.

2 myśli w temacie “Ulubiony tatrzański wodospad [ankieta]”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s