Polana Chochołowska z widokiem na oświetlony Kominiarski Wierch - wrzesień 2013

Ulubiony tatrzański zakamarek [ankieta]


Dzięki Waszej aktywności, ostatnie ankiety uzbierały znaczną liczbę głosów (a zwłaszcza głosowanie na ulubione tatrzańskie doliny). Stąd też dziękuję za zainteresowanie. Postanowiłem dodać jeszcze jedno głosowanie na Wasze ulubione elementy tatrzańskiego krajobrazu. Tym razem czas na „zakamarki”. Zaś w najbliższy weekend zwieńczę serię tych ankiet głosowaniem na ulubione tatrzańskie szlaki turystyczne.

Jakie „zakamarki” wziąłem pod uwagę?

-> Wąwozy, żleby, kominek, kotły, polany, ogrody, rówień, jaskinie i wywierzysko.

Łącznie w ankiecie znalazło się 25 różnych zakamarków. Przy czym ta liczba może wzrosnąć, gdyż jestem otwarty na dodatkowe propozycje w komentarzach pod tym wpisem. Poza tym ponownie dałem Wam możliwość wyboru maksymalnie 4 elementów tatrzańskiego krajobrazu, więc według własnego uznania możecie sobie zagłosować na 1, 2, 3 lub 4 zakamarki.

Na które tatrzańskie zakamarki zagłosowałem?

  • Hala Gąsienicowa -> ze względu na piękną scenerię, wszak to prawdopodobnie najlepszy punkt widokowy na otoczenie Doliny Gąsienicowej – „klasyka” tatrzańskiego krajobrazu;
  • Polana Chochołowska -> za interesującą lokalizację (w pobliżu moich ulubionych szczytów) oraz wspaniałe widoki zarówno na masyw Wołowca, jak i Kominiarskiego Wierchu, poza tym to miejsce kojarzy się z wyjątkowymi krokusowymi krajobrazami, a także znajduje się tam fajne schronisko turystyczne;
  • Jaskinia Mylna -> zacny zakamarek Doliny Kościeliskiej, to naprawdę ciekawa tatrzańska jaskinia, co prawda jest dość wymagająca, ale mimo wszystko przeciskanie się przez tamtejsze ciasne korytarze może być niezłą zabawą również dla tych osób, które nie są wielkimi pasjonatami jaskiniowych przygód;
  • Jaworowy Ogród -> z uwagi na malowniczy teren, który całkiem fajnie prezentuje się na tle potężnego i efektownego Jaworowego Muru.

Przy okazji dodam, że do nadzwyczaj pięknych tatrzańskich ogrodów zalicza się również Wielki Łomnicki Ogród. Poza tym to nie są jedyne moje ulubione tatrzańskie zakamarki, a także ciężko mi wskazać jakieś jedno najbardziej ulubione miejsce spośród tych, które znalazły się w ankiecie.

Polana Chochołowska z widokiem na oświetlony Kominiarski Wierch - wrzesień 2013
Polana Chochołowska z widokiem na oświetlony Kominiarski Wierch – wrzesień 2013

A jakie są Wasze ulubione tatrzańskie zakamarki?

To wyjaśni ankieta. Przy czym znowu spróbuję się „pobawić” w typowanie faworytów. 🙂 W tym przypadku odnoszę wrażenie, że dużą liczbę głosów mogą zdobyć, np. Hala Gąsienicowa, Polana Chochołowska, Polana Kalatówki, Rusinowa Polana, Jaskinia Mylna, czy też Wąwóz Kraków + Smocza Jama. Jeszcze przed końcem kwietnia 2014 postaram się zaprezentować wstępne podsumowanie wyników. Natomiast aktualne wyniki ankiety możecie sobie sami sprawdzać w dowolnym momencie -> wystarczy kliknąć na opcję “View Results”.

Uwaga!

Wybór ulubionych zakamarków warto sobie chwilę przemyśleć, bo niestety ankiety “Polldaddy” nie przewidują pomyłek, przez co później nie da się zmieniać swojego głosu. Poza tym jeśli chcecie wybrać kilka zakamarków (2, 3 lub max 4), to od razu wszystkie zaznaczcie przed kliknięciem opcji “Vote”.

-> Co robić, jeżeli wśród moich propozycji nie widzisz zakamarków, na które masz ochotę zagłosować?

Wtenczas napisz komentarz pod tym wpisem i poczekaj na moją aktualizację ankiety. Postaram się w miarę sprawnie działać.

Przy okazji dodam, że w obecnym kwietniu to już 11 nowy wpis na głównym blogu Poczuj Magię Gór!. Tym samym pobiłem swój rekord pod względem liczby nowych wpisów w 1 miesiącu i nie zamierzam na tym poprzestać. Do końca kwietnia 2014 spróbuję wytrzymać tempo, które ostatnio sobie narzuciłem, tj. 1 nowy wpis/1 dzień. 😉

Poprzednie głosowania na ulubione elementy tatrzańskiego krajobrazu:

3 myśli w temacie “Ulubiony tatrzański zakamarek [ankieta]”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s