Norwegia - Volkswagen Caravelle w Górach Skandynawskich - sierpień 2013 [fot. wyprawybusem.pl]

ICY trip 2014 – wyprawybusem.pl [patronat medialny]


Miło mi poinformować, że blog Poczuj Magię Gór! debiutuje w roli patrona medialnego. 🙂 Konkretnie objąłem patronatem wyprawę „ICY trip 2014„. Wspomniana wyprawa organizowana jest przez grupę 9 młodych osób, których połączyła wspólna pasja. Upodobali sobie podróże po świecie w kultowym busie Volkswagen Caravelle. Co ciekawe, ten bus jest najstarszym „członkiem” ich wypraw [rocznik 1988].

Część ekipy "wyprawybusem.pl" - sierpień 2013
Część ekipy „wyprawybusem.pl” – sierpień 2013

Ekipa „wyprawybusem.pl” dotychczas odbyła 2 wyprawy. Przy okazji długiej podróży odwiedzili różne ciekawe miejsca, w tym również górskie zakątki. Pierwsza przygoda miała miejsce w krajach Europy Środkowej w sezonie letnim 2012. Podczas tej wyprawy pojawili się między innymi w Słowackim Raju (atrakcyjny płaskowyż na Słowacji), czy też w Górach Stołowych. Zaś w sezonie letnim 2013 wybrali się do Skandynawii, gdzie wiekowy bus zmierzył się z niełatwymi górskimi drogami. W czasie podróży po krajach Skandynawii (zwłaszcza w Norwegii) ekipa „wyprawybusem.pl” miała okazję do zapoznania się z pięknymi krajobrazami Gór Skandynawskich.

ICY trip 2014” to będzie już trzecia przygoda w ramach projektu „wyprawybusem.pl”. W planach jest objechanie Islandii dookoła, przy okazji odwiedzając różne ciekawe zakątki, w tym jeden z wulkanów. Wspierana przeze mnie wyprawa odbędzie się w sezonie letnim (lipiec, sierpień). Tymczasem zamieszczam trochę zdjęć z dwóch poprzednich podróży.

Galeria [zdjęcia z dwóch wypraw -> Europa Środkowa 2012 + Skandynawia 2013]:

PS Zapraszam Was na -> wyprawybusem.pl | fanpage [tam znajdziecie więcej informacji na temat wyprawy „ICY trip 2014”]. 🙂

2 myśli w temacie “ICY trip 2014 – wyprawybusem.pl [patronat medialny]”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s