Malowniczy widok z Hali Gąsienicowej - sierpień 2013

Ulubiona tatrzańska dolina [ankieta]


Przedstawiam kolejną ankietę z serii głosowań na ulubione elementy tatrzańskiego krajobrazu. Tym razem czas na doliny. Zachęcam Was do głosowania, gdyż im więcej głosów się uzbiera, tym ciekawsze wyniki uzyskamy. 🙂

Dałem Wam możliwość wyboru maksymalnie 4 dolin (wedle uznania można sobie zagłosować na 1, 2, 3 lub 4 zakątki). Na dobry początek zamieściłem w ankiecie 25 różnych dolin. Przy czym jestem otwarty na Wasze propozycje w komentarzach pod tym wpisem, więc liczba dolin w ankiecie może wzrosnąć.

Na które tatrzańskie doliny zagłosowałem?

  • Dolina Gąsienicowa [odnoga Doliny Suchej Wody] -> to dobrze znane mi miejsce – nieraz tam zaglądam, w dodatku ta dolina potrafi oczarować urozmaiconym terenem, interesującym otoczeniem, a także pięknymi widokami (zwłaszcza widok z Hali Gąsienicowej to niewątpliwie „klasyka” tatrzańskiego krajobrazu);
  • Litworowa Dolina (Litvorová dolina) [odnoga Doliny Białej Wody] -> bo to ciekawie zlokalizowany, efektowny i bardzo urokliwy tatrzański zakątek, ponadto wyróżnia się atrakcyjnym widokiem w kierunku zachodnim;
  • Dolina Zadnich Koperszadów (Zadné Meďodoly) [odnoga Jaworowej Doliny] -> malownicza dolina położona między Tatrami Wysokimi a Tatrami Bielskimi, lubię tam zaglądać;
  • Rohacka Dolina (Roháčska dolina) [odnoga Zuberskiej Doliny] -> urozmaicony teren (stawy, wodospady) i co istotne – piękne otoczenie (Grań Rohaczy).

Ciężko mi wskazać 1 najbardziej ulubioną dolinę. Wszystkie powyżej wymienione bardzo mi się podobają.

Malowniczy widok z Hali Gąsienicowej - sierpień 2013
Malowniczy widok z Hali Gąsienicowej – sierpień 2013

A jakie są Wasze ulubione tatrzańskie doliny?

Ankieta powinna to wyjaśnić. Wstępne podsumowanie wyników postaram się zrobić jeszcze w tym miesiącu. Natomiast aktualne wyniki ankiety możecie sobie sprawdzać klikając na opcję „View Results”.

Faworyci ankiety:

Liczę na ciekawy pojedynek Doliny Gąsienicowej z Doliną Pięciu Stawów Polskich. Poza tym sporo głosów chyba mogą zdobyć te najpopularniejsze zakątki, czyli Dolina Rybiego Potoku, a także Dolina Kościeliska. Przy czym Dolina Rybiego Potoku jest w trochę trudniejszej sytuacji, bo jej nazwa nie wszystkim kojarzy się z Morskim Okiem. Ponadto ciekawy jestem tego, które pozostałe doliny znajdą się w czołówce głosowania.

Uwaga!

Nad swoim wyborem warto trochę się zastanowić, bo niestety ankiety “Polldaddy” nie przewidują pomyłek, przez co później nie da się zmieniać swojego głosu. Poza tym jeśli chcecie zagłosować na kilka dolin (2, 3 lub max 4), to od razu wszystkie zaznaczcie przed kliknięciem opcji “Vote”.

-> Co robić, jeżeli wśród moich propozycji nie widzisz dolin, na które masz ochotę zagłosować?

Tak jak w przypadku podobnych poprzednich głosowań, na początek wstrzymaj się z oddaniem (aby sobie nie zablokować tej opcji). Następnie w komentarzu pod tym wpisem podaj swoje propozycje i poczekaj na moją aktualizację ankiety. Postaram się w miarę sprawnie działać.

6 myśli w temacie “Ulubiona tatrzańska dolina [ankieta]”

    1. Póki co Dolina Gąsienicowa ma 2 miejsce i mocno rywalizuje z Doliną Pięciu Stawów Polskich. Obie te doliny zdobyły już bardzo dużą przewagę nad Doliną Kościeliską, która na ten moment zajmuje 3 miejsce. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s